Nadal powraca, trener dał najpoważniejsze obrażenia

Bratysława. Dwa tygodnie temu tylko on niestety ogłosił, że finał Davis Cup nie nadchodzi.


Rafael Nadal był sfrustrowany i dlatego nie zachęcał swojego zespołu w Pradze nawet z punktu widzenia.

Zawodnicy nie słyszeli, przegrali tylko do 2: 3 i nie bronili tytułu. Dwa dni po finale, Mallorcan przynajmniej się uśmiecha. We wtorek, ukończył Manacor w pierwszym treningu Baleary, nazwał na Twitterze jako pierwszy krok, aby powrócić do sądu. Przerwa od Wimbledonu

Zwycięzca jedenastej przerwie turnieju Grand Slam z Wimbledonu, gdzie stracił w drugiej rundzie z Czechami Lukas Rosol. Przede wszystkim powiedziano, że problem kolana zostanie odłożony tylko na miesiąc, może dwa.W końcu pauza trwała pięć miesięcy.

Hiszpan musiał miss olimpiady, gdzie miał być, aby być na okaziciela flaga Hiszpanii, a końcowy turniejów US Open, w tym mistrzów turniejowych. W rankingach znalazł się na czwartym miejscu.

W poniedziałek pogratulował na portalach społecznościowych rodak Pauovi Gasol, który złamał granicę NBA piętnaście tysięcy punktów nastrieľaných. Wczoraj dostał gratulacje od fanów, aby powrócić do treningu.

Sąd przeszedł kilka wymian z longtime sparing Tomeuom Salvat skupione pod meble dla niemowlaka sklep internetowy Banaby opieką wuja Tony. Szkolenie kończyło hiszpańskie lewe z tradycyjnym treningiem ćwiczeń.Czekają na niego dziesiątki hiszpańskich dziennikarzy.

“Wszystko trwa, ale w ciągu najbliższych kilku dni będę testował moje kolana. Zgodnie z tym, będę mógł powiedzieć więcej “, powiedział hiszpańskim mediaom, Nadalowi, który prawdopodobnie zagra na wystawie w Abu Dhabi pod koniec roku.

Jednak turnieje Dohe i Australian Open pozostają priorytetem, z całkowitą obroną tysiąca punktu.

Spaniel także wrócił do finału weekendu Davis Cup. “Chłopcy zasługują na szacunek, strata traci.Gratulacje dla Czech, Štěpánek grał bardzo dobrze w decydującym meczu – powiedział zestawy ogrodowe dla dzieci Nadal sport.es.

Nauczyciel Tony Nadal dodał w wywiadzie dla AS, że z Rafem Hiszpanie walczą z Czechami bez problemów. “David Ferrer grał fantastycznie w Pradze. Nicolas wyszedł pierwszy, ale drugi psychicznie nie powiódł się. Myślę jednak, że kapitan Corretja prawidłowo go mianował. Jeśli chodzi o Felicjana Lopes, to byłoby większe ryzyko “, powiedział wujek Nadala, który przyznał, że szkoda jego partnera była najpoważniejsza w jego karierze. “Wierzę, że po tej pauzie, Rafa nie będzie miał problemów z kolanami, ale wszystko wskaże najbliższy czas. To jego najstarsza szkoda w karierze zawodowej. “